Prasa o nas

Czas na biznes


2017-04-11

O oczekiwaniach i potrzebach franczyzobiorcy opowiada Wojciech Goduński - franczyzodawca kilku konceptów gastronomicznych m. in: sieć pizzerii Biesiadowo, sieć pizzerii Crazy Piramid Pizza, sieć restauracji Western Chicken, Sieć kawiarni Coffeeloffe, sieć lodziarni Mangatto, sieć mobilnych restauracji Western Tortiila, sieć mobilnych smażalni Rybkodajnia


Zobacz artykuł

Biesiadowo planuje kolejne lokale


2017-04-11


Zobacz artykuł

TOY Planet - Rewolucja


2017-04-05

Przejęcie sieci TOY Planet to z pewnością jedna z gorętszych informacji ostatnich miesięcy w branży zabawkarskiej. Nowy inwestor, fima Wojtex zapowiada dynamiczny ozwój sieci. O planach rozmawiamy z Wojciechem Goduńskim, właścicielem firmy PPHU Wojtex.


Zobacz artykuł

Wojtex na targach franczyzowych


2017-03-28

Przez 2 dni firmy franczyzowe prezentują zwiedzającym sprawdzone pomysły na biznes. Odwiedź regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę” w katowickim Centrum Kongresowym i wybierz najlepszy biznes dla siebie! Jednym z wystawców - WOJTEX, firma, która zaprasza do współpracy i współtworzenia sieci TOY Planet.


Zobacz artykuł

Będzie więcej franczyzowych pizzerii


2017-03-13

Firma Wojtex, właściciel kilku franczyz gastronomicznych otworzy dwa kolejne lokale w ramach popularnej sieci pizzerii.

Pizzerie pod szyldem Biesiadowo pojawią się w Warce i Kaliszu. Jak powiedział nam Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, w tym roku sieć powiększy się o około 15 lokali.


Zobacz artykuł

TOY Planet w portfolio restauratora


2017-02-28

Franczyza & Biznes

Połączenie wieloletniego doświadczenia firmy Wojtex z potencjałem marki TOY Planet zapowiada nadchodzącą rewolucję na rynku franczyzy.

 

  


Zobacz artykuł

Polski król fastfoodu konkuruje z McDonald’s i KFC. Jego imperium narodziło się przez pomyłkę


2017-01-21

Mogłoby się wydawać, że polski rynek fastfoodów jest zdominowany przez zagraniczne koncerny takie jak McDonald’s KFC czy Pizza Hut. Znanym na całym świecie, międzynarodowym molochom wyrósł jednak w ostatnich latach potężny rywal – Biesiadowo.


Zobacz artykuł

Wojtex właścicielem kolejnej sieci franczyzowej


2017-01-20

Firma Wojtex do której należą m.in. restauracje Biesiadowo i Rybkodajnia, przejmuje sieć sklepów za zabawkami Toy Planet. Nowy właściciel zamierza mocno postawić na ekspansję nowo przejętych sklepów.


Zobacz artykuł

Sieci franczyzowe – jedzenie w dobrym formacie


2017-01-16

W tym modelu działa już grubo ponad tysiąc sieci. Po odzieży i sklepach spożywczych przyszedł czas na gastronomię. We franczyzie rozwija się już nie tylko fast food, ale także restauracje, kawiarnie, a nawet knajpy z wódką i piwem.

 


Zobacz artykuł

Rośnie sieć Biesiadowo


2017-01-03

Jak udało nam się ustalić, firma Wojtex - operator kilku marek gastronomicznych - otworzy swój kolejny lokal. Już wiosną swoich pierwszych gości przyjmie pizzeria w Ełku.


Zobacz artykuł