Prasa o nas

Będzie więcej franczyzowych pizzerii


2017-03-13

Firma Wojtex, właściciel kilku franczyz gastronomicznych otworzy dwa kolejne lokale w ramach popularnej sieci pizzerii.

Pizzerie pod szyldem Biesiadowo pojawią się w Warce i Kaliszu. Jak powiedział nam Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, w tym roku sieć powiększy się o około 15 lokali.


Zobacz artykuł

TOY Planet w portfolio restauratora


2017-02-28

Franczyza & Biznes

Połączenie wieloletniego doświadczenia firmy Wojtex z potencjałem marki TOY Planet zapowiada nadchodzącą rewolucję na rynku franczyzy.

 

  


Zobacz artykuł

Polski król fastfoodu konkuruje z McDonald’s i KFC. Jego imperium narodziło się przez pomyłkę


2017-01-21

Mogłoby się wydawać, że polski rynek fastfoodów jest zdominowany przez zagraniczne koncerny takie jak McDonald’s KFC czy Pizza Hut. Znanym na całym świecie, międzynarodowym molochom wyrósł jednak w ostatnich latach potężny rywal – Biesiadowo.


Zobacz artykuł

Wojtex właścicielem kolejnej sieci franczyzowej


2017-01-20

Firma Wojtex do której należą m.in. restauracje Biesiadowo i Rybkodajnia, przejmuje sieć sklepów za zabawkami Toy Planet. Nowy właściciel zamierza mocno postawić na ekspansję nowo przejętych sklepów.


Zobacz artykuł

Sieci franczyzowe – jedzenie w dobrym formacie


2017-01-16

W tym modelu działa już grubo ponad tysiąc sieci. Po odzieży i sklepach spożywczych przyszedł czas na gastronomię. We franczyzie rozwija się już nie tylko fast food, ale także restauracje, kawiarnie, a nawet knajpy z wódką i piwem.

 


Zobacz artykuł

Rośnie sieć Biesiadowo


2017-01-03

Jak udało nam się ustalić, firma Wojtex - operator kilku marek gastronomicznych - otworzy swój kolejny lokal. Już wiosną swoich pierwszych gości przyjmie pizzeria w Ełku.


Zobacz artykuł

Kolejna pizzeria sieci


2016-11-29

Portfolio znanej w całej Polsce sieci wzbogaci się o nowy lokal. Już wkrótce zostanie otwarty w Gorzowie Wielkopolskim, w obiekcie Bowling Słowianka. Obecnie pod szyldem Biesiadowo działa ponad 100 placówek.


Zobacz artykuł

Wojtex: Street food ciągle na fali


2016-11-26

Na rynku gastronomicznym cały czas utrzymuje się panujący w ostatnim czasie trend street food. Coraz więcej osób decyduje się na otwieranie własnego biznesu na kółkach – mówi Wojciech Goduński, właściciel PPHU Wojtex.


Zobacz artykuł

Szaman-szama chodzący za ludźmi w reklamie Pizzaportal.pl i Biesiadowo na smartfonach (wideo)


2016-10-04

Ruszyła telewizyjna kampania reklamowa serwisu Pizzaportal.pl i sieci pizzerii Biesiadowo, której głównym bohaterem jest szaman. Akcję przygotowały firmy marketingowe Abanana i Imperia Film.
 


Zobacz artykuł

Pyszne.pl rozpoczyna współpracę z siecią pizzerii Biesiadowo


2016-09-04

Od 1 września 2016, firma PPHU “Wojtex” – wiodący operator franczyzowy w Polsce, oficjalnie rozpoczęła centralną współpracę z Pyszne.pl. Wojtex posiada na swoim koncie 7 konceptów franczyzowych, w tym sieć restauracji Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza i Western Chicken, których ofertę jedzenia na dowóz znaleźć można na Pyszne.pl.   


Zobacz artykuł