Aktualności Biesiadowo

Witamy w Nowym Targu

2018-07-06

Pragniemy serdecznie zaprosić Was do pizzerii w Nowym Targu! U nas najesz się do syta i poczujesz swojski klimat. Zapraszamy!

Biesiadowo w Gostyninie

2018-03-14

Mieszkańcy Gostynina! Specjalnie dla miłośników swojskich klimatów oraz włoskiej kuchni, pracujemy nad powstaniem nowej pizzerii. Takich smaków jeszcze u Was nie było! Więcej informacji podamy niebawem.

Już jutro wielkie otwarcie w Opocznie!

2018-03-02

Mieszkańcy Opoczna i okolic! Już jutro poznacie smaki Biesiadowa. Wystrój inspirowany staropolską chatą, swojskie smaki i oczywiście największa pizza w mieście! Zapraszamy!

Powrót Biesiadowo w Tarchominie

2018-01-25

Drodzy Pizzożercy! Już jutro wielki powrót naszej pizzerii w Tarchominie. Nowy lokal, jeszcze lepsze smaki. Warszawa, ul. Odkryta 53. Zapraszamy!

Już jutro wielkie otwarcie we Włocławku

2018-01-18

Drodzy Miłośnicy pizzy! Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Już 19 stycznia wielkie otwarcie - odwiedźcie naszą nową pizzerię we Włocławku. Pyszne pizze i nie tylko! Przyjdź, a na pewno nie pożałujesz!

Biesiadowo w Opocznie

2017-12-29

Drodzy pizzożercy (i nie tylko) - już za chwilę otwieramy nowy lokal w Opocznie. Takiej pizzy jeszcze nie było w Waszym mieście. O terminie otwarcia, poinformujemy wkrótce!

Już dziś wielkie otwarcie w Garwolinie!

2017-12-06

Mieszkańcy Garwolina i nie tylko! Mamy dla Was super wieści! To już dziś! Wielkie otwarcie pizzerii. Owiedź nas: ul. Janusza Korczaka 46 Garwolin! Największa i najlepsza pizza w mieście!

Włocławek z pizzerią Biesiadowo!

2017-11-09

Już wkrótce we Włocławku wielkie otwarcie nowej pizzerii we Włocławku! Z myślą o miłośnikach pizzy stworzymy miejsce w którym będziecie mogli zjeść potrawy polskiej kuchni, inspirowane włoskimi smakami. Więcej informacji podamy już niebawem.

Wkrótce otwarcie w Toruniu

2017-10-31

Z przyjemnością informujemy, że wkrótce nasza sieć poszerzy się o nowy lokal w Toruniu. Dokładny termin otwarcia zostanie podany w najbliższym czasie. A już dziś serdecznie zapraszamy!

Huczne otwarcie w Garwolinie

2017-09-26

Już wkrótce do sieci pizzerii Biesiadowo dołączy nowy lokal. Tym razem nasza pizzeria pojawi się w Garwolinie. Już dziś serdecznie zapraszamy na huczne otwarcie! Dokładny termin podamy już niebawem.