Aktualności Biesiadowo

Strzelin z pizzerią Biesiadowo!

2017-04-21

Powoli dobiegają końca prace remontowe kolejnej pizzerii Biesiadowo. Nowy lokal pojawi się już na początku maja w Strzelinie. A my już nie możemy się doczekać i szykujemy dla Was mega atrakcje na otwarcie. Szukajcie nas przy ulicy Mickiewicza 1 ( obok poczty). Do zobaczenia!

Już jest! Biesiadowo w Warce!

2017-03-31

Piękną pogodę i weekend trzeba koniecznie uczcić. Zatem zapraszamy na wielkie otwarcie pizzerii Biesiadowo w Warce. Już jutro czekamy na Was od godz. 11. Do zobaczenia!

Otwarcie nowej pizzerii!

2017-03-03

Z przyjemnością informujemy, żę wkrótce pizzeria Biesiadowo pojawi się w Kaliszu. Huczne otwarcie planowane jest w weekend majowy. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Wkrótce otwarcie w Warce

2017-02-27

Już wkrótce do sieci pizzerii Biesiadowo dołączy nowy lokal. Tym razem nasza pizzeria pojawi się w Warce. Już dziś serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie! Dokładny termin podamy już niebawem.

Otwarcie w Rudzie Śląskiej!

2017-02-04

Zapraszamy serdecznie na wielkie otwarcie pizzerii Biesiadowo w Rudzie Śląskiej! Nasz nowy lokal mieści się przy ulicy Pokoju 18. Czekamy na Was z pyszną pizzą i licznymi atrakcjami. Do zobaczenia!

Pizzeria Biesiadowo w Ełku

2016-12-28

Rośniemy w siłę! Z radością informujemy, że wkrótce nasza sieć pizzerii Biesiadowo powiększy się. Już wiosną otwieramy nowy lokal w Ełku. Serdecznie zapraszamy!

Biesiadowo w Rudzie Śląskiej

2016-12-15

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w nowym roku do naszej sieci Biesiadowo dołączy nowa pizzeria w Rudzie Śląskiej! Już w styczniu planujemy wielkie otwarcie. O dokładnej dacie będziemy informować na bieżąco. Serdecznie zapraszamy!

Nowy lokal

2016-11-14

Wkrótce zostanie otwarty nowy lokal w Gorzowie Wielkopolskim w obiekcie Bowling Słowianka.

Wielkie otwarcie pizzerii!

2016-10-19

Dzisiaj otwieramy nową pizzerię Biesiadowo, wartą poznania. Zapraszamy do Galerii Turkus w Szprotawie na największą pizzę w mieście. Czekamy na Was przy ulicy Targowej 2. Do zobaczenia!

Nowy lokal

2016-10-07

Już niebawem otwieramy kolejną pizzerię Biesiadowo. Serdecznie zapraszamy na największą pizze, mega zapiekanki oraz dania z kebabem w Rypinie! O szczegółach otwarcia będziemy informować na bieżąco.