Aktualności Biesiadowo

Wielki powrót Biesiadowo w Tarchominie!

2017-08-22

Dla wszystkich pizzożerców mamy wspaniałą wiadomość! Już wkrótce wielki powrót pizzerii w Tarchominie! Jeszcze lepsze smaki oraz doskonały klimat. Już dziś serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie! Dokładny termin podamy już niebawem.

Do zobaczenia!

Nowa pizzeria w Strzelinie

2017-05-19

Temperatura rośnie, a wraz z nią apetyt na coś nowego. Już jutro w Strzelinie otwieramy Biesiadowo. Nowy lokal znajdziecie przy ulicy Mickiewicza 1 obok poczty.
Gorąco polecamy i zapraszamy na największą pizzę w mieście!

Biesiadowo w Kaliszu

2017-05-05

Jeszcze kilka drobnych poprawek i startujemy! Zapraszamy w najbliższy poniedziałek na otwarcie nowej pizzerii Biesiadowo w Kaliszu. Zaczynamy od godz. 12:00! Nie może tam Was zabraknąć :) Do zobaczenia w Kaliszu przy ul. Śródmiejskiej 20.

Huczne otwarcie w Ełku!

2017-04-27

Każdy, kto lubi swojski klimat na pewno odnajdzie się w nowej pizzerii Biesiadowo w Ełku. Huczne otwarcie odbędzie się już dzisiaj. Zapraszamy wszystkich milośników pizzy od godz. 12 do naszego lokalu przy ul. Nadjeziornej 2f. Na pierwszych Klientów czekają niespodzianki. 

Do zobaczenia!

Strzelin z pizzerią Biesiadowo!

2017-04-21

Powoli dobiegają końca prace remontowe kolejnej pizzerii Biesiadowo. Nowy lokal pojawi się już na początku maja w Strzelinie. A my już nie możemy się doczekać i szykujemy dla Was mega atrakcje na otwarcie. Szukajcie nas przy ulicy Mickiewicza 1 ( obok poczty). Do zobaczenia!

Już jest! Biesiadowo w Warce!

2017-03-31

Piękną pogodę i weekend trzeba koniecznie uczcić. Zatem zapraszamy na wielkie otwarcie pizzerii Biesiadowo w Warce. Już jutro czekamy na Was od godz. 11. Do zobaczenia!

Otwarcie nowej pizzerii!

2017-03-03

Z przyjemnością informujemy, żę wkrótce pizzeria Biesiadowo pojawi się w Kaliszu. Huczne otwarcie planowane jest w weekend majowy. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Wkrótce otwarcie w Warce

2017-02-27

Już wkrótce do sieci pizzerii Biesiadowo dołączy nowy lokal. Tym razem nasza pizzeria pojawi się w Warce. Już dziś serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie! Dokładny termin podamy już niebawem.

Otwarcie w Rudzie Śląskiej!

2017-02-04

Zapraszamy serdecznie na wielkie otwarcie pizzerii Biesiadowo w Rudzie Śląskiej! Nasz nowy lokal mieści się przy ulicy Pokoju 18. Czekamy na Was z pyszną pizzą i licznymi atrakcjami. Do zobaczenia!

Pizzeria Biesiadowo w Ełku

2016-12-28

Rośniemy w siłę! Z radością informujemy, że wkrótce nasza sieć pizzerii Biesiadowo powiększy się. Już wiosną otwieramy nowy lokal w Ełku. Serdecznie zapraszamy!