Prasa o nas

Co nowego w firmie Wojtex?


2017-06-22

W ostatnim czasie w sieci Biesiadow dużo się dzieje – nowe lokalizacje i otwarcia. Dołączyły pizzerie w Rudzie Śląskiej, Warce, Ełku i Kaliszu. Ku końcowi zmierzają także prace remontowe nowego lokalu w Strzelinie. A na początku wakacji planowane jest otwarcie w Nowym Targu.


Zobacz artykuł

Nominacja do tytułu Hermesa Poradnika Restauratora 2017


2017-06-08


Zobacz artykuł

Przekonujemy, ale nie naciskamy


2017-06-06

Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi Wojciecha Goduńskiego – franczyzodawcy kilku konceptów gastronomicznych m. in: sieć pizzerii Biesiadowo, sieć pizzerii Crazy Piramid Pizza, sieć restauracji Western Chicken, Sieć kawiarni Coffeeloffe, sieć lodziarni Mangatto, sieć mobilnych restauracji Western Tortiila, sieć mobilnych smażalni Rybkodajnia. Wojciech Goduński opowiada o procesie przystąpienia do działalności w formie franczyzy. Życzymy miłej lektury!


Zobacz artykuł

Wojtex - największy operator franczyzy w Polsce


2017-06-03

Jaki jest przepis na sukces firmy Wojtex? Za główne cele stawiamy sobie: uważność, doświadczenie, determinację w działaniu, zorientowanie na rynek oraz oryginalność. Każda oferta franczyzowa jest dokładnie przemyślana i opracowana w najdrobniejszym szczególe.


Zobacz artykuł

Warto otworzyć pizzerię Biesiadowo


2017-05-22

Pizza stała się polskim daniem narodowym, pizzerię znajdziemy w niemal każdym małym mieście czy w większej wsi. Możemy zjeść ją w lokalu, dostać kawałek na tacce albo zamówić do domu. Czy pieczenie placków to dobry biznes?


Zobacz artykuł

Nowe plany Wojtex


2017-05-16

W ostatnim czasie w sieci Biesiadowo dużo się dzieje - nowe lokalizacje i otwarcia. Dołączyły pizzerie w Rudzie Śląskiej, Warce, Ełku i Kaliszu. Ku końcowi zmierzają także prace remontowe nowego lokalu w Strzelinie. A na początku wakacji planowane jest otwarcie w Nowym Targu.


Zobacz artykuł

Biesiadowo z nowymi pizzeriami


2017-05-13

W ostatnim czasie sieć Biesiadowo poszerzyła się o kolejne pizzerie. Na początek wakacji planowane jest kolejne otwarcie.


Zobacz artykuł

Lawina Otwarć w Biesiadowie


2017-05-12

Franczyzowa sieć pizzerii Biesiadowo pochwaliła się nowymi lokalami w czterech miastach.

W ostatnim czasie do sieci dołączyły pizzerie w Rudzie Śląskiej, Warce, Ełku i Kaliszu. Ku końcowi zmierzają także prace remontowe nowego lokalu Biesiadowo w Strzelinie. Z kolei, na początku wakacji planowane jest otwarcie w Nowym Targu.


Zobacz artykuł

Proste danie, pewny zysk


2017-05-10

Sieć pizzerii Biesiadowo otwiera dwa kolejne lokale. Tym razem pizzeria Biesiadowo pojawi się w Warce i w Kaliszu.